Gminny Konkurs „Mistrz Czytania ze Zrozumieniem 2026 dla klas I–III
W naszej szkole odbył się Gminny Konkurs „Mistrz Czytania ze Zrozumieniem 2026”, skierowany do uczniów klas I–III. Wydarzenie zgromadziło miłośników czytania, którzy z ogromnym zaangażowaniem i starannością zmierzyli się z przygotowanymi zadaniami. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, nauczycielom za wysiłek włożony w przygotowanie uczniów oraz za wspaniałą atmosferę towarzyszącą konkursowi. Miło nam poinformować, że dyplomy za udział oraz za zajęcie I, II i III miejsca wręczył uczestnikom wójt naszej gminy Pan Daniel Krawiec wraz z Panią Dyrektor Magdaleną Sieniawską – Węgrzyn. Gratulujemy wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu. Każdy z Was wykazał się wiedzą, wytrwałością i piękną postawą, dlatego zasługujecie na wielkie brawa!
Z dumą informujemy, że naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów klasy III – Igor oraz Kamil, którzy godnie prezentowali swoją klasę i społeczność szkolną. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów oraz wielu fascynujących spotkań z książką. Niech czytanie zawsze będzie źródłem wiedzy, radości i inspiracji!


















































